Eindigde op

25 mrt. 2023 20:15:00

Verkocht naar Nederland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

ABOUT

Niets lijkt Lexington (sportnaam Lotus-S) moeite te kosten. Met zijn amazone in het zadel vormt hij een prachtige combinatie. Hij behaalde al diverse hoge klasseringen in de klasse Z2. Recentelijk won hij een bronzen medaille op het regiokampioenschap in Utrecht. Hij wordt dus uitgebracht in de klasse Z2, maar springt inmiddels ook al heel eenvoudig een serie. Het is een super match voor iemand die door wil groeien naar een hoger niveau in de dressuursport. Zijn kwaliteiten vielen al vroeg op, hij deed namelijk goede zaken op de KWPN Stallion Show. De zoon van Grand Galaxy Win uit een moeder van Juventus komt uit een sportrijke stam. Moeder Odinde-S gaf maar liefst 7 nakomelingen die Z2 of hoger lopen.

INFORMATIE

Geboortedatum 30-03-2016
Geslacht Ruin
Kleur Donker bruin
Studbook KWPN
Stokmaat 168 cm
BTW 21.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Grand Galaxy Win T
Apache
UB 40
Tolanda
Winner T
Jazz
Magnaat
Odinde-S
Juventus
Dublin
Aphrodite
Evanette
Zuidhorn
Ovonette
Bekijk pedigree

© 2024 Excellent Dressage Sales All rights reserved | Website by Mediaprimair