Eindigde op

27 mrt. 2021 19:25:00

Verkocht naar Verenigd Koninkrijk

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

ABOUT

Deze zoon van Dream Boy N.O.P. is bijzonder interessant gefokt. Nocino is de volle broer van de goedgekeurde hengst Blue Hors Monte Carlo. Bij het KWPN werd hij gekroond tot premiehengst en werd reservekampioen van het verrichtingsonderzoek. In Denemarken scoorde hij in zijn test een 10 voor ‘interieur’ en een 9 voor alle gangen. Niets lijkt Blue Hors Monte Carlo in de weg te staan voor een megacarrière. In de moederlijn van beide paarden vinden we maar liefst 4 Grand Prix paarden terug. Al met al een pedigree om van te watertanden. Dressuurgenen verzamelt in Nocino.

INFORMATIE

Geboortedatum 01-01-2018
Geslacht Hengst
Kleur Vos
Stokmaat L
BTW 21.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Dream Boy
Vivaldi
Krack C
Renate-Utopia
Resia
Ferro
Iresia
Gina Ballerina
United
Krack C
Nessica
Redensie
Jazz
Denise

© 2024 Excellent Dressage Sales All rights reserved | Website by Mediaprimair