Eindigde op

26 mrt. 2022 18:35:00

Verkocht naar Nederland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

ABOUT

De Hannoveraanse gekeurde hengst Dante’s Junior heft maar kort in de spotlights gestaan. Als vierjarige overleed de hengst veel te vroeg. In 2018 kwam de hengst als premiehengst uit het verrichtingsonderzoek met 8,45 punten voor de dressuuronderdelen. Op een rij vinden we de tophengsten Dante Weltino OLD, Sir Donnerhall I en Wolkentanz I op zijn papier. In Oasis is dit Duitse-dressuurgeweld gecombineerd met de Nederlandse hengsten Franklin en Apache. Het maakt Oasis een interessante mengeling van het beste van twee werelden. Met zijn voorkomen en bewegingsmechanisme lijkt niets hem in de weg te staan voor een mooie sportieve carrière.

INFORMATIE

Geboortedatum 01-01-2019
Geslacht Ruin
Kleur Bruin
Studbook KWPN
Stokmaat XL
BTW 21.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Dante's Junior
Dante Weltino
Danone I
Rihanna
Silber Wolke J.
Sir Donnerhall
Wolke JM
Kabiola
Franklin
Ampere
Warkle M
Fabiola
Apache
Zelvia

© 2022 Excellent Dressage Sales All rights reserved | Website by Mediaprimair