Eindigde op

26 mrt. 2022 19:20:00

Verkocht naar Nederland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

ABOUT

Wat een paard is deze On Fire L.E.! Hij heeft veel voorkomen, een mooie uitstraling en de juiste manier van bewegen. Niet voor niets werd hij aangewezen voor de tweede bezichtiging van de KWPN Hengstenkeuring. Moeder Zonique L.E. (v. San Remo) draagt het Elite, preferent en sportpredicaat. Een indrukwekkende lijst. In combinatie met Charmeur bracht ze al het Lichte Tour paard Helios en de AES gekeurde hengst Jakarta (v. Five Star). Zelf liep ze in het ZZ Licht. Grootmoeder Refradin bracht het Zware Tour paard Verdict (v. Ferro).

INFORMATIE

Geboortedatum 01-01-2019
Geslacht Hengst
Kleur Donker bruin
Studbook KWPN
Stokmaat M
BTW 21.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Just Wimphof
De Niro
Donnerhall
Alicante
Rastede
Riccione
Sabriena
Zonique L.E.
San Remo
Wolkentanz I
Valente
Refradin
Gribaldi
Ifradin
Bekijk pedigree

© 2022 Excellent Dressage Sales All rights reserved | Website by Mediaprimair