Eindigde op

25 mrt. 2023 19:55:00

Verkocht naar Nederland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

ABOUT

Wat een schwung en beweging heeft deze prachtige Phantom Sollenburg. Met recht een talent voor de toekomst! Deze sterk bewegende hengst maakt zich extra mooi in de beweging waarbij hij een goede en sterke houding aanneemt. Eigenschappen die je wilt zien bij een dressuurpaard voor de toekomst. Hij is een zoon van Wereldkampioen Kjento. Onder Lottie Fry lijkt de hengst niets in de weg te staan voor een opleiding naar het hoogste niveau. Grootvader Charmeur kreeg in februari van dit jaar het predicaat Preferent toegewezen door zijn fantastische prestaties in de fokkerij. De moeder van Phantom Sollenburg is de Elite merrie Johanna Sollenburg.

INFORMATIE

Geboortedatum 05-05-2020
Geslacht Hengst
Kleur Donker bruin
Studbook KWPN
Stokmaat 163 cm
BTW 21.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Kjento
Negro
Ferro
Fewrie
Zoriana
Jazz
Poriana
Johanna Sollenburg
Charmeur
Florencio I
Trendy
Zantana Sollenburg
Fidermark NRW
Onyx
Bekijk pedigree

© 2024 Excellent Dressage Sales All rights reserved | Website by Mediaprimair