Eindigde op
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
VIDEO'S
ABOUT
Phenomé kan nog wel eens een fenomeen van een dressuurpaard worden. Haar afstamming staat daarvoor niets in de weg. Vader Liverpool TC was vierde in de finale tijdens de KWPN-Hengstenkeuring. Zijn vader Glock’s Toto jr. maakt indruk in de fokkerij en lijkt een grote carrière in de Grand Prix te gaan maken. Haar moeder Heriti is een van de oudste dochters van de fantastische fokhengst Vitalis, waarvan meer dan 30 zonen zijn goedgekeurd. Zijn nafok nadert de Grand Prix en maakte indruk op het WK Jonge Dressuurpaarden. Grootmoeder Fielding is een dochter van de Westfaalse topvererver Florestan I, die in de pedigree vooraf gegaan wordt door de topverervers Rubinstein I en Doruto. De moederlijn bracht meerdere fijne dressuurpaarden.
INFORMATIE
Geboortedatum | 12-05-2020 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Bruin |
Studbook | KWPN |
BTW | 21.00% |
PEDIGREE
Liverpool TC
Glock's Toto jr
Totilas
Desperada
Roseanne
Gouverneur
Isanne
Heriti ster prok
Vitalis
Vivaldi
Tolivia
Fielding
Florestan I
Edelrubin
© 2024 Excellent Dressage Sales All rights reserved | Website by Mediaprimair